Idálne distribučné vozidlo

DAF LF je ideálne distribučné nákladné vozidlo pre prepravcov aj vodičov. Výsledkom optimalizácie hnacích systémov je maximálna úspora paliva. Mimoriadne komfortný interiér a lepší výhľad vodiča ponúkajú bezkonkurenčne príjemný zážitok z jazdy. DAF LF nastavuje nový štandard v distribúcii aj svojou vysokou nosnosťou a vynikajúcou manévrovateľnosťou.

  • Excelentné hnacie jednotky dosahujú minimálnu spotrebu paliva Excelentné hnacie jednotky dosahujú minimálnu spotrebu paliva
  • Ideálny základ pre každú nadstavbu Ideálny základ pre každú nadstavbu
  • Štýlový dizajnu exteriéru a luxusný interiér Štýlový dizajnu exteriéru a luxusný interiér
  • Voliteľné dolné okno vo dverách spolujazdca poskytuje vynikajúcu viditeľnosť Voliteľné dolné okno vo dverách spolujazdca poskytuje vynikajúcu viditeľnosť
  • DAF Connect - systém správy vozového parku DAF Connect - systém správy vozového parku

Maximálna efektívnosť prepravy

DAF LF sa preslávil najmä svojím užitočným zaťažením, s ktorým sa radí medzi špičku v odvetví, bezkonkurenčnou manévrovateľnosťou a vynikajúcou odolnosťou, komfortom i jednoduchým používaním. Vďaka DAF LF dosiahnete ešte väčšie zisky.


 

60

variantov rozchodu kolies

Additional payload

60,000

km servisné intervaly

 
Ďalšie informácie

Veľký výber rázvoru kolies


  • Široká škála možných rázvorov kolies do 6,90 metra
  • Karosérie môžu dosahovať dĺžku vyše 9 metrov
  • Palivové nádrže s jedinečným maximálnym objemom až 1 240 litrov

Vďaka širokej ponuke rázvorov, optimalizovaným motorom PACCAR PX a vysoko účinným prevodovkám je nový model LF dostupný vo väčšom počte prevedení než v minulosti. Tieto svižné nákladné vozidlá majú nižšiu hmotnosť, vďaka čomu ponúkajú vyššie užitočné zaťaženie.

Maximálna dostupnosť vozidla


Robustný blok motora a hlava valcov sú mimoriadne pevné. Vyrábajú sa s dôrazom na dlhú prevádzkovú životnosť, maximálnu spoľahlivosť a nízku hmotnosť. V závislosti od používania sú možné servisné intervaly až po 60 000 kilometroch. Motory PACCAR PX sú navyše navrhnuté tak, aby vyžadovali čo najjednoduchšiu údržbu a dosahovali maximálny výkon pri nízkych prevádzkových nákladoch.


 

Objavte DAF LF

 

DAF LF v detaile

Generic placeholder image

Dizajn exteriéru

Vďaka jedinečnému dizajnu exteriéru má model DAF LF výrazný a priateľský vzhľad, takže je skvelou reklamou pre váš biznis.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Dokonalé pracovné prostredie

Len čo vodič vstúpi do kabíny modelu DAF LF, môže si užívať komfort, praktickú výbavu a bezpečnostné prvky najvyššieho štandardu.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Hnacia sústava

Model DAF LF prichádza s jedinečnou ponukou motorov, prevodoviek a prevodov zadnej nápravy, aby ste zaručene získali to najlepšie nákladné vozidlo na svoju prácu.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Podvozok

Ideálny základ, na ktorom sa dá stavať. Pokiaľ ide o odolnosť a flexibilitu, model DAF LF s moderným, silným a ľahkým podvozkom nepozná kompromisy.

Ďalšie informácie